4. LKF Başvuru Formu

Lise Adı

Başvuru sahibinin Adı Soyadı

Cinsiyeti

Okulun Adresi

Okulun Telefonu

Okulun E posta Adresi

Filmin Kategorisi

Film Adı

Yapım Tarihi

Süre (dakika)

Yönetmen

Senarist

Görüntü Yönetmeni

Kadın Oyuncu (Başrol)

Erkek Oyuncu (Başrol)

Animatör

Kurgu

Vimeo veya Youtube Linki

Vimeo veya Youtube Şifresi

Özgeçmiş Ekle:

Boş yerleri (-) olarak işaretleyin

Festival Kataloğu için yüksek çözünürlüklü Yönetmen Fotoğrafı ile Film'den bir kare fotoğrafı info@setem.org.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

Çocuk gözü ile Çocuklar temalı senaryo başvurularını iletişim bilgilerinizle beraber info@setem.org.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

Yukarıda bilgilerini verdiğim ve resmi temsilcisi olduğum filmin oyuncuları, ekibi, tüm mekan, müzik ve diğer içeriğe ilişkin gerekli telif hakları tarafımda bulunmaktadır.
İş bu gönderim ile teslim ettiğim filmimin SETEM Akademi BAK Ödüllleri’nde gösterimine ilişkin haklarını gayri kabili rucu olarak SETEM Akademi BAK Ödülleri organizatörleri, sahipleri, festival tarafları ve sponsorlarına, mirasçılarım, ortaklarım ve lisansorlerim ile birlikte ve namına devir ve teslim ettiğimi kabul ederim. Başvuru kurallarını okudum ve kabul ettim.
Anlaşmazlık Halinde Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.:

Yarışmadaki videoları izlemek ve Oy vermek için tıklayınız

BAK ödüllerinde oy kullandığınız için teşekkür ederiz. 12-13-14 Haziran 2014 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan iTVF, İstanbul TV Forum ve Fuarı'na ziyaretçi olarak katılmak ve düzenlenecek ödül töreninde yerinizi alabilmek için iTVF sitesinde yer alan Kayıt Formunu doldurabilirsiniz. Forma ulaşmak için lütfen tıklayınız.