BAŞVURU FORMU

Not: Belgesel, Animasyon ve Kurmaca kategorilerin de form doldururken boş alanların doldurulması gerekmektedir.
ÖRNEK: Animasyon Kategorisinde yarışacaksanız, “Kadın Oyuncu (Başrol)” “Erkek Oyuncu (Başrol)  kısımlarına (-) ile işaretleyin

Adı Soyadı

Cinsiyeti:

Adres

Telefon

Eposta

Kategori:

Sinopsis

Film Adı

Ülke

Yapım Tarihi

Süre (dakika)

Yönetmen

Senarist

Görüntü Yönetmeni

Kadın Oyuncu (Başrol)

Erkek Oyuncu (Başrol)

Animatör

Kurgu

Embed codu veya Vimeo Linki

Fotoğraf Ekle (Maksimum 4MB):

Afiş (Maksimum 4MB):

Özgeçmiş Ekle:

Yukarıda bilgilerini verdiğim ve resmi temsilcisi olduğum filmin oyuncuları, ekibi, tüm mekan, müzik ve diğer içeriğe ilişkin gerekli telif hakları tarafımda bulunmaktadır.
İş bu gönderim ile teslim ettiğim filmimin SETEM Akademi BAK Ödüllleri’nde gösterimine ilişkin haklarını gayri kabili rucu olarak SETEM Akademi BAK Ödülleri organizatörleri, sahipleri, festival tarafları ve sponsorlarına, mirasçılarım, ortaklarım ve lisansorlerim ile birlikte ve namına devir ve teslim ettiğimi kabul ederim. Başvuru kurallarını okudum ve kabul ettim.
Anlaşmazlık Halinde Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.:

Yarışmadaki videoları izlemek ve Oy vermek için tıklayınız

BAK ödüllerinde oy kullandığınız için teşekkür ederiz. 12-13-14 Haziran 2014 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan iTVF, İstanbul TV Forum ve Fuarı'na ziyaretçi olarak katılmak ve düzenlenecek ödül töreninde yerinizi alabilmek için iTVF sitesinde yer alan Kayıt Formunu doldurabilirsiniz. Forma ulaşmak için lütfen tıklayınız.